טיפול בהפרעות שינה באמצעות נוירופידבק
ללא תרופות | ללא תופעות לוואי | מוכח מדעית | שיפור ארוך טווח! 

טיפול בנדודי שינה (אינסומניה)
אינסומניה הינה הפרעת שינה המתאפיינת בחסך בשעות שינה ומהווה את אחת מהבעיות הנפוצות ביותר אשר לה השלכות על הבריאות הנפשית, הגופנית וכן על התפקוד בחיי היומיום. כפי כולנו  יודעים שבלי סוללה המכשיר הסלולרי שלנו לא יעבוד כך ללא שינה מספקת פשוט לא נוכל לתפקד בעבודה, להצליח בלימודים ובטח שלא לנהל מערכת יחסים מאושרת.
שורשה של התופעה הינו הקורלציה בין המצב הפנימי של מערכת העצבים והמצב הביוכימי. מחקרים רבים הצביעו על קשר הדוק בין חסך בשינה ובין מחלות רבות כגון סוכרת, מחלות לב וכלי דם, אלצהיימר, עודף משקל, דיכאון ועוד.
 
תסמיני נדודי שינה
  • קושי בשמירה על שינה רצופה. 
  • קושי בהירדמות
  • יקיצה לעיתים תכופות במהלך הלילה
  • תחושת עייפות, עצבנות וקושי בריכוז במהלך היום.
הפרעות שינה יכולות להתבטא באופנים שונים
אצל ילדים - העייפות אינה מתבטאת בהכרח בהאטת פעילות, רגיעה וישנוניות, אלא לפעמים דווקא בהאצת פעילות, עצבנות וחוסר שקט בולטים. חלק מההתנהגויות הבעייתיות האופייניות לילד עייף תואמות את הדפוסים של הפרעת התנהגות. מחקרים שבדקו ילדים בגיל בית-הספר מצאו קשר בין הפרעות שינה לבעיות התנהגות והסתגלות. הפרעת שינה נמצאה גם קשורה סטטיסטית להפרעת קשב והיפראקטיביות. בנוסף לכך, חסך שינה ועייפות גורמים לסימפטומים דמוי הפרעת קשב.
אצל מבוגרים - הפרעות שינה או חסך שינה פוגמים קודם כל בקשב, נבדקים חסוכי שינה מגיבים יותר לאט ועושים יותר שגיאות במטלות הדורשות קשב מתמשך.

 
יעילות טיפולי נוירופידבק להפרעות שינה
נוירופידבק הינו כלי טיפולי רב עוצמתי שעוזר לאנשים להירדם ולשמור על שינת לילה רציפה ואיכותית מאחר והוא עובד על אזורים במוח שקשורים לוויסות שינה. 
מוסדות רפואיים בארץ ובועלם משתמשים כיום בשיטת טיפול זו מדווחים על שיפור משמעותי ועקבי בבעיות השינה של המטופלים שלהם.

נוירופידבק - גישת טיפול חדשנית המשפיעה ישירות על המוח ועל המטופל

x

#{title}

#{text}

#{price}