חייגו אלינו
0722352357
0

 

טיפול בטיקים ובתסמונת טורט​ באמצעות נוירופידבק

מוכח מדעית | מותאם אישית | ללא תרופות | שיפור ארוך טווח
טיפול בטיקים ובתסמונת טורט
טיקים "פשוטים" מתאפיינים בתנועה מוטורית או קולית קצרה ללא תכלית כלשהי, לדוגמה: מצמוץ או המהום. טיק מורכב מתאפיין בתנועה ארוכה למשך מספר שניות והוא בעל תכלית מסוימת, כמו: צורך לגעת בחפץ, ניתורים ואמירת מילה מסוימת שחוזרת על עצמה. הטיקים יכולים להיות בעלי דפוס חוזר או רצף קבוע או ללא. הם יכולים להיות "פשוטים" או "מורכבים ולהופיע במופעים שונים, הן במיקום, בתדירות, ובעוצמה. לעיתים, התסמונת יכולה לחלוף ולחזור ללא תבנית מסודרת. תסמונת טורט היא הפרעה נוירולוגית המאופיינת בטיקים בקרב ילדים ומבוגרים.
טיקים מאובחנים כתנועות לא רצוניות של הגוף ו/או השמעת קולות באופן לא רצוני. הפרעה זו מקשה על ההתנהלות היומיומית של הפרט ומקשה על השתלבותו בחברה, 
טיקים חולפים/ זמניים מאופיינים בעיקר בקרב ילדים ומופיעים במשך מספר ימים/ שבועות/ חודשים עד שנה, לכל המאוחר. במקרים בהם הסימנים נמשכים יותר משנה, הם יוגדרו כרוניים או כתסמונת טורט. 
באמצעות בדיקתQEEG , אנו מאתרים את הפעילות הבלתי תקינה במוח שמאפיינת את התסמונת, ובעזרת טכנולוגיית נוירופידבק אנו מאמנים את המוח לשנות את פעילותו וכך בהדרגה נעצר ייצור הטיקים באופן מוחלט. השפעת האימון מורגשת תוך פרק זמן קצר, יחסית, והתגובה לטיפול זה זהה לגבי כל סוגי הטיקים.


טיפול במרפאה או טיפול מרחוק
הטיפול נעשה בקליניקה בטל-אל ובקריות וניתן ע"י אנשי מקצוע.
קיימת גם אפשרות לטיפול מרחוק (בבית המטופל) המאפשרת לאנשים עם מוגבלויות הגעה שונות לקבל טיפול יעיל ומקצועי.
לשם כך אנו מספקים מכשור מתקדם והשליטה בו מבוצעת דרך האינטרנט ע"י מטפל מקצועי.
נוירופידבק-טיפול-טיקים-תסמונת-טורט-tics-pandas

x

#{title}

#{text}

#{price}