המכון לטיפול בחרדה ולחץ נפשי 
מוכח מדעית | מותאם אישית | ללא תרופות |  שיפור ארוך טווח

טיפול בחרדה ללא תרופות - אחוזי הצלחה גבוהיים!
חרדה, היא תגובה נורמאלית למצב של לחץ, ולמעשה, היא הכרחית להישרדות.. ללא חרדה כלל, היינו כולנו אדישים ושאננים, מתעלמים מהסכנות האורבות לנו בדרך. הבעיה מתחילה כאשר רשת החרדות במח אינה מכוונת כהלכה, במצב זה האדם מאבד מעצמאותו באופן הדרגתי (לעתים מבלי לשים לב לכך), והופך להיות יותר ויותר תלוי באנשים הסובבים אותו. הוא מפסיק להיות אדון לעצמו ונופל בשבי של החרדה, שמכתיבה לו מה לעשות ומה לא לעשות, עד איפה להתרחק מהבית ולאן.

כיום, באמצעות בדיקת QEEG ניתן לבצע אבחון ולאתר פעילות לא תקינה במערכת החרדה ואת המוקד העצבי להפרעה. בעקבות ניתוח התמונה המתקבלת, המטפל קובע את תהליך האימון במטרה להגיע לפעילות המוחית הרצויה. במהלך הטיפול המטופל לומד ליצור את דפוס גלי המוח הרצוי. תוצאות חיוביות של הטיפול יראו שיפור בוויסות העצמי וירידה בתחושת הלחץ והחרדה. הטיפול מוכח מחקרית, השפעתו נשמרת לטווח ארוך והוא אינו פולשני או תרופתי.

הפרעה טורדנית כפייתית OCD​ ללא תרופות
הפרעה כפייתית טורדנית הינה הפרעת חרדה הקשורה לחוסר איזון ביוכימי במוח ומקורה בגורמים תורשתיים, ביולוגיים ופסיכולוגיים והיא נפוצה בארץ ובעולם ושכיחותה באוכלוסייה נעה בין 1-3%. ההפרעה מתאפיינת במחשבות טורדניות, בפעולות כפייתיות וכן בביצוע פעולות טקסיות, הנעשות במטרה להוריד רמת המצוקה הקשה הנגרמת על ידי המחשבות הבלתי-רציונליות, ביצוע הטקסים גוזל זמן רב מאוד וגורם לטרחה משמעותית לאדם ולסובבים אותו. בסופו של דבר, התנהגות זו משתלטת על חייו של המטופל ומפריעה לתפקוד היומיומי התקין.

בשנים האחרונות בוצע מחקר מקיף אשר בחן את המבנה המוחי הייחודי של אנשים הסובלים מ- OCD וכיצד ניתן לשפר את תגובותיהם לטיפול. לצורך כך בוצעו צילומי מוח רבים לאנשים אשר סבלו מההפרעה ונמצא כי אזורים מסוימים במוחם הציגו מיצג גלים שונה מהנורמה, על כן מסקנת החוקרים הייתה שמאח
ר ולהפרעה זו יש בסיס ביולוגי חזק ולאור העובדה כי ביכולתו של המוח להיות איבר פלסטי וגמיש נמצא כי ניתן לשנות את דפוסי הגלים במוח תחת השפעה של נוירופידבק. 
הטיפול מביא לשיפור ניכר באיכות החיים ומקל על סבלו של הלוקה בהפרעה.
הטיפול אינו פולשני ולא תרופתי והשפעתו נשמרת לטווח ארוך.
מטופלים וקרוביהם מדווחים על הפחתה משמעותית בסימפטומים הלא רצויים עד להעלמתם כליל ולשיפור במצב הרוח ובתפקוד היומיומי!

טיפול בהפרעות חרדה ופחדים באמצעות נוירופידבק

שיטת טיפול מודרנית - התוצאות מוכחות בשטח!


x

#{title}

#{text}

#{price}