0

 

טיפול ב-OCD
הפרעה טורדנית כפייתית

מוכח מדעית | מותאם אישית | ללא תרופות | שיפור ארוך טווח
אישה-עם-OCD-מנקה-לכלוך
טיפול ב- OCD הפרעה טורדנית כפייתית
הפרעה כפייתית טורדנית הינה הפרעת חרדה הקשורה לחוסר איזון ביוכימי במוח ומקורה בגורמים תורשתיים, ביולוגיים ופסיכולוגיים והיא נפוצה בארץ ובעולם ושכיחותה באוכלוסייה נעה בין 1-3%. ההפרעה מתאפיינת במחשבות טורדניות, בפעולות כפייתיות וכן בביצוע פעולות טקסיות, הנעשות במטרה להוריד רמת המצוקה הקשה הנגרמת על ידי המחשבות הבלתי-רציונליות, ביצוע הטקסים גוזל זמן רב מאוד וגורם לטרחה משמעותית לאדם ולסובבים אותו. בסופו של דבר, התנהגות זו משתלטת על חייו של המטופל ומפריעה לתפקוד היומיומי התקין.

בשנים האחרונות בוצע מחקר מקיף אשר בחן את המבנה המוחי הייחודי של אנשים הסובלים מ- OCD וכיצד ניתן לשפר את תגובותיהם לטיפול. לצורך כך בוצעו צילומי מוח רבים לאנשים אשר סבלו מההפרעה ונמצא כי אזורים מסוימים במוחם הציגו מיצג גלים שונה מהנורמה, על כן מסקנת החוקרים הייתה שמאחר ולהפרעה זו יש בסיס ביולוגי חזק ולאור העובדה כי ביכולתו של המוח להיות איבר פלסטי וגמיש נמצא כי ניתן לשנות את דפוסי הגלים במוח תחת השפעה של נוירו-פידבק.

טיפול הנוירופידבק יכול להביא לשיפור ניכר באיכות החיים ומקל על סבלו של הלוקה בהפרעה. הטיפול אינו פולשני ולא תרופתי והשפעתו נשמרת לטווח ארוך. מטופלים וקרוביהם מדווחים על הפחתה משמעותית בסימפטומים הלא רצויים עד להעלמתם כליל ולשיפור במצב הרוח ובתפקוד היומיומי.
אדם-עם-OCD-רוחץ-ידיים-עם-מברשת
טיפול במרפאה או טיפול מרחוק
הטיפול נעשה בקליניקה בטל-אל ובקריות וניתן ע"י אנשי מקצוע.
קיימת גם אפשרות לטיפול מרחוק (בבית המטופל) המאפשרת לאנשים עם מוגבלויות הגעה שונות לקבל טיפול יעיל ומקצועי.
לשם כך אנו מספקים מכשור מתקדם והשליטה בו מבוצעת דרך האינטרנט ע"י מטפל מקצועי.

x

#{title}

#{text}

#{price}