חייגו אלינו
0722352357
0

 

הפרעה טורדנית כפייתית

OCD

או סי די טיפול באמצעות נוירופידבק

מוכח מדעית | ללא תרופות | שיפור ארוך טווח
 

ocd מה זה

הפרעה כפייתית טורדנית הינה הפרעת חרדה הקשורה לחוסר איזון ביוכימי במוח ומקורה בגורמים תורשתיים, ביולוגיים ופסיכולוגיים והיא נפוצה בארץ ובעולם ושכיחותה באוכלוסייה נעה בין 1-3%. ההפרעה מתאפיינת במחשבות טורדניות, בפעולות כפייתיות וכן בביצוע פעולות טקסיות, הנעשות במטרה להוריד רמת המצוקה הקשה הנגרמת על ידי המחשבות הבלתי-רציונליות, ביצוע הטקסים גוזל זמן רב מאוד וגורם לטרחה משמעותית לאדם ולסובבים אותו. בסופו של דבר, התנהגות זו משתלטת על חייו של המטופל ומפריעה לתפקוד היומיומי התקין.

ocd טיפול באמצעות נוירופידבק

בשנים האחרונות בוצע מחקר מקיף אשר בחן את המבנה המוחי הייחודי של אנשים הסובלים מהפרעה טורדנית כפייתית (ocd) וכיצד ניתן לשפר את תגובותיהם לטיפול. לשם כך בוצעו דגימות מוח לסובלים מההפרעה ונמצא כי באזורים מסוימים קיים מיצג גלים שונה מהנורמה, על כן מסקנת החוקרים הייתה שמאחר ולהפרעה זו יש בסיס ביולוגי ולאור העובדה שהמוח הוא איבר פלסטי וגמיש, ניתן באמצעות אימון נוירופידבק להביא לשינוי בפעילות המוחית הלא תקינה.

מטופלים בשיטת נוירופידבק המסיימים את מהלך הטיפול המלא, חוים ירידה משמעותית בתגובתיות הרגשית המוגזמת והפחתה של עוצמת ההפרעה בצורה משמעותית, עד כדי מיגורה דבר המקל על סבלו של הלוקה בהפרעה.

טיפול באמצעות נוירופידבק אינו פולשני, לא תרופתי והשפעתו נשמרת לטווח ארוך.

טיפול נוירופידבק ל OCD יכול להביא לשיפור ניכר בסימפטומים ובאיכות החיים של המטופל!

או סי די טיפול במרפאה או טיפול מרחוק
הטיפול נעשה בקליניקה בטל-אל ובקריות וניתן ע"י אנשי מקצוע.
קיימת גם אפשרות לטיפול מרחוק (בבית המטופל) המאפשרת לאנשים עם מוגבלויות הגעה שונות לקבל טיפול יעיל ומקצועי.
לשם כך אנו מספקים מכשור מתקדם והשליטה בו מבוצעת דרך האינטרנט ע"י מטפל מקצועי.

 
או.סי.די מאמרים ומחקרים
OCD-טיפול-הפרעה-טורדנית-כפייתית
x

#{title}

#{text}

#{price}