חייגו אלינו
0722352357
0

 

אבחון ביולוגי משולב
QEEG & MOXO
מומלץ!
 

הדרך לאבחון מדויק של ADHD

היתרונות של בדיקת MOXO משולבת אבחון QEEG

  • דיוק אבחון משופר: על ידי שילוב טכנולוגיית QEEG עם מבחן MOXO, אנו יכולים לנתח במדויק את הפעילות החשמלית של המוח, ולספק הבנה מקיפה יותר של ADHD והסמנים הנוירולוגיים הבסיסיים שלה.
  • מיפוי מוח מתקדם: רכיב QEEG של הבדיקה מאפשר מיפוי מוחי מפורט, הדגשת אזורים ספציפיים של תפקוד לקוי ומתן תובנות יקרות ערך לתכנון טיפול ממוקד.
  • גישה טיפולית מותאמת אישית: בעזרת האבחנות המשולבות, אנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים לפתח תוכניות טיפול אישיות ביותר, המותאמות לפרופילים הנוירופיזיולוגיים הייחודיים של כל מטופל.
  • תוצאות אובייקטיביות וכמותיות: בדיקת MOXO משולבת QEEG מספקת נתונים אובייקטיביים וכמותיים, המאפשרים מעקב מדויק אחר התקדמות הטיפול ויעילות הטיפול.
  • זמן וחיסכון בעלויות: שילוב האבחונים מייעל את תהליך האבחון, חוסך זמן ומשאבים תוך הבטחת הערכה מקיפה של הפרעת הקשב.
  •  

מדוע לבחור באבחון ביולוגי MOXO משולב QEEG?

השילוב של QEEG ומבחן MOXO מציע רמה ללא תחרות של תובנה לגבי ההיבטים הנוירופיזיולוגיים של ADHD. על ידי רתימת כוחן של שתי הטכנולוגיות, אנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים לקבל החלטות מושכלות, שיובילו להתערבויות יעילות יותר ותוצאות משופרות למטופלים.

אל תסתפקו באבחנות חלקיות. חוו את הערך המוסף של מבחן MOXO משולב QEEG בהשגת הבנה מעמיקה יותר של ADHD. הצטרפו אלינו במהפכה בגישות האבחון ובפתיחת אפשרויות חדשות לטיפול מותאם אישית.


יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?
שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו: 0722505262 

אבחון ביולוגי משולב שאלות נפוצות
מבחן Moxo מעריך בעיקר את תפקוד הקשב ואת היכולות הקוגנטיביות הקשורות. הוא מודד גורמים כגון תשומת לב, היפראקטיביות, אימפולסיביות ותזמון. מבחן ממוחשב זה מעריך את ביצועיו של אדם במשימות הדורשות ריכוז ותשומת לב כדי לספק תובנות חשובות לגבי פרופיל הקשב שלו. על ידי ניתוח נתוני ביצועים, מבחן Moxo מסייע באבחון והערכה של הפרעת קשב והיפראקטיביות (ADHD).
בדיקת Moxo אינה מספקת אבחנה סופית בפני עצמה, אלא משמשת כלי רב ערך המסייע למעריכים לקבוע אבחנה ולהנחות טיפול המשך. לאחר קבלת תוצאות הבדיקה, חיוני לפנות להדרכה מאנשי מקצוע מוסמכים, כגון פסיכיאטרים, נוירולוגים או פסיכולוגים המתמחים בקשב וריכוז, שיכולים לספק אבחנות מדויקות ולהציע המלצות טיפול מתאימות.

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?
שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו: 0722505262 
x

#{title}

#{text}

#{price}