בדיקת QEEG 


בדיקת QEEG
 
נחשבת כיום לכלי חשוב ואובייקטיבי לאבחון הפרעת קשב, חרדות והפרעות נוספות שמקורם נוירולוגי. הבדיקה סוקרת את כלל הפעילות החשמלית המוחית (EEG) של הנבדק ומנותחת באופן כמותי (QEEG  Quantitative EEG) המושווית לנורמות של בני אותו הגיל. מאחר ובדיקה זו לאו דווקא "מחפשת" הפרעה מסוימת לעיתים אנו יכולים לגלות קשיים שלא ידענו עליהם ו/או שנתנו להם שם אחר ממה שהם באמת וכתוצאה מכך יתכן שגם הטיפול היה שגוי. באמצעות ניתוח מלא של בדיקת QEEG והשוואתם לנורמות שוות גיל אנו מפיקים נתונים המלמדים על דרך פעולתו ותיפקדו של המוח. כמו כן ניתן ללמוד אילו אזורי מוח פגועים ואלו תקינים ולאמוד את הקשרים שבין אזורי המוח השונים ואת מהירות הולכת הנתונים במוח, מכאן אנו למדים ממה סובל הנבדק ומהו המקור הביולוגי לסבלו, דבר המאפשר להתאים לכל מטופל את הפרוטוקול הטיפולי הנכון ביותר בעבורו. האבחון מבוצע בדרך פשוטה וידידותית, הנבדק יושב מול מסך מחשב, מלבישים על ראשו כובע אשר אליו מחוברות אלקטרודות אשר משקפות בזמן אמת את הפעילות בקליפת המוח וכן רושמות את הפעילות בתגובה לגירויים שונים שמציגים בפני המטופל.
בדיקת QEEG אובייקטיבית לחלוטין ואינה תלויה בתגובות הנבדק ובמידת שיתוף הפעולה שלו במהלך האבחון ובכך היא מייתרת את הצורך להסתמך על שלל האבחונים הנפוצים המבוססים למעשה על דווחים סובייקטיביים של הנבדק ו/או הסובבים אותו (הורים, משפחה, מורים) העלולים להציג תמונה לא אמיתית או מדוייקת לגבי מהות הקושי של הנבדק. 

- הבדיקה אפשרית החל מגיל 6 לערך.


למה לבצע את הבדיקה אצלנו במכון?
ניתוח בדיקת QEEG וביצוע האבחון מצריך מיומנות מקצועית רבה ובישראל קיימים מעט מאוד אנשי מקצוע היודעים לקרוא ולנתח באופן נכון ומדוייק את מימצאי הבדיקה.
 • אחד מכלים החזקים והאובייקטיביים ביותר לאבחון הפרעת קשב!
  אבחון QEEG
 • אבחון QEEG
  מספק שפע של נתונים המלמדים על פעילות המוח ועל תפקודו
 • אבחון QEEG מדויק ביותר לאיתור הפרעות קשב וריכוז !
    ארגון התרופות האמריקאי (FDA) קבע
 • אינו תלוי בתגובות הנבדק או במידת שיתוף הפעולה שלו
  האבחון QEEG אובייקטיבי לחלוטין
 •  האבחון בטוח לחלוטין ואינו פולשני בשום צורה !
לתיאום פגישת ייעוץ​ השאירו פרטים:

תוספת בדיקת QEEG לכלי האבחון הקיימים ל-ADHD מגבירה את דיוק האבחון

x

#{title}

#{text}

#{price}